STRAVOVÁNÍ

stravováníMezi další kvalitní služby, které bereme jako samozřejmost, patří vyvážená strava po celý den, jež je připravována speciálně pro děti předškolního věku.
V rámci pitného režimu jsou dětem nabízeny neslazené nápoje,čaje ovocné a bylinné.

Číst dál ...
NÁŠ PROGRAM

Nabízíme rozmanité aktivity pro všestranný rozvoj vašeho dítěte. Respektujeme individuální potřeby dětí; aktivity přizpůsobujeme vývojovým fyziologickým, kognitivním, sociálním a emocionálním potřebám dětí dané věkové skupiny a uplatňujeme integrovaný přístup ...

Číst dál ...
BEZPEČNOST VE ŠKOLCE

bezpečnostVšechny děti, které navštěvují naši školku v rámci celodenního či půldenního programu, jsou automaticky pojištěni proti úrazu, ztrátě a poškození svých osobních věcí atd.

 

Číst dál ...
PROVOZNÍ ŘÁD

spinkáníKapacita Mikešovy školky je 42 dětí, která je rozdělena do 3 tříd. Malá koťata – děti od 2 do 3 let, Velká koťata – děti od 3 do 6 let, KITTENS – děti od 2 do 6 let. Nástup do MŠ je od 7.30 do 9.00 hodin. Při vstupu dítěte do školky je uplatňován individuálně přizpůsobený adaptační režim...

Číst dál...
ROK VE ŠKOLCE

skákací hradMikešovy děti mají stabilně k dispozici skákací hrad na zahradě,za zahradou louky na nejlepší běhání a lesy na nejlepší poznávání přírody každý den

 

 

Číst dál ...

Píšete nám...

Naše Mikešátka...

Milá paní ředitelko, v životě každého dítěte i rodiče jsou okamžiky, na které nikdy nezapomene a zůstanou mu vždy v srdci. Pro nás to jsou krásné 2 roky, které jsme u vás naplno se synem prožili. Ano, oba dva.
Vlivem okolností jsme se rozhodli zapojit státní školku do našeho fungování. Tobík první den v nové školce zvládl na výbornou.

Odpoledne se mě ptali, kam chodil do školky. Za prvé, že si nenechá opravdu nic líbit a je samostatný a za druhé, že na to, že je nejmladší ve své třídě, tak to co umí a zná je mezi prvními. To je pochvala pro vás!

Já jako rodič však strádám. Nikdo se mnou nemluví. Nikdo o mě jako rodiče nepečuje. Nikdo mi neorganizuje život :-) Tolik jste toho pro mne jako rodiče dělali. Vaše emaily mi opravdu chybí. Nikdy jsem na nic nemohla zapomenout. Blaho rodičů vám je blízké stejně jako blaho našich dětí.

Kdykoli  padne slovo “Mikešátka” to i mého syna se rozzáří a já vím, že čas strávený u vás bude vždy šťastný. Můj syn je tu stejně spokojený, jako doma. Co víc můžu chtít. A to, že z něj tvoříte Člověka, je v dnešním systému malý zázrak.

Jsem pyšná, že jsme byli a jsme pořád u vás! Děláte s ostatními tetami skvělou práci!  Každému, kdo si myslí, že v soukrommém sektoru školek probíhá pouze obsluha za peníze, bych ze srdce přála chvilku strávenou u vás.

Máme vás rádi!

Tobísek a jeho maminka Ivana kytka