ROK VE ŠKOLCE

↓ JARO

. Mikešovy děti mají stabilně k dispozici skákací hrad na každodenní dovádění 

. Čarodějnická noc - vždy se jedná o noc čtvrtek / pátek, dle tématu si děti přinesou do školky kostým,tety připraví tématický program a zábava může začít .Obvykle hledáme poklad čarodějnice Uršuly!!!

. Pohádková noc - vždy se jedná o noc čtvrtek/pátek v květnu, dle tématu si děti přinesou do školky kostým,tety připraví tématický program a zábava může začít

 

 

 

GALERIE

Čarodějnická no...
Čarodějnická no...
Čarodějnická no...
Čtenářský koute...
Čtenářský koute...
Cvičení pro nej...

Píšete nám...

Naše Mikešátka...

Milá paní ředitelko, v životě každého dítěte i rodiče jsou okamžiky, na které nikdy nezapomene a zůstanou mu vždy v srdci. Pro nás to jsou krásné 2 roky, které jsme u vás naplno se synem prožili. Ano, oba dva.
Vlivem okolností jsme se rozhodli zapojit státní školku do našeho fungování. Tobík první den v nové školce zvládl na výbornou.

Odpoledne se mě ptali, kam chodil do školky. Za prvé, že si nenechá opravdu nic líbit a je samostatný a za druhé, že na to, že je nejmladší ve své třídě, tak to co umí a zná je mezi prvními. To je pochvala pro vás!

Já jako rodič však strádám. Nikdo se mnou nemluví. Nikdo o mě jako rodiče nepečuje. Nikdo mi neorganizuje život :-) Tolik jste toho pro mne jako rodiče dělali. Vaše emaily mi opravdu chybí. Nikdy jsem na nic nemohla zapomenout. Blaho rodičů vám je blízké stejně jako blaho našich dětí.

Kdykoli  padne slovo “Mikešátka” to i mého syna se rozzáří a já vím, že čas strávený u vás bude vždy šťastný. Můj syn je tu stejně spokojený, jako doma. Co víc můžu chtít. A to, že z něj tvoříte Člověka, je v dnešním systému malý zázrak.

Jsem pyšná, že jsme byli a jsme pořád u vás! Děláte s ostatními tetami skvělou práci!  Každému, kdo si myslí, že v soukrommém sektoru školek probíhá pouze obsluha za peníze, bych ze srdce přála chvilku strávenou u vás.

Máme vás rádi!

Tobísek a jeho maminka Ivana kytka